این مجموعه در ابتدا به عنوان کلینیک ساختمانی و با مدیریت جناب آقای عزت اله مسعودی شروع به فعالیت نمود و حدودا پس از گذشت ۲۵ سال تجربه و با افزایش تخصص فنی خود در حوزه ی صنعت ساختمان ،با هدف گسترش و بهبود تجارت داخلی خود در این حوزه با تاسیس شرکت بازرگانی آرن تجارت اورنگ پا به عرصه نهاد .
امید است تمامی تلاشمان در این راستا با شناسایی برترین تولیدکنندگان و ایجاد پل ارتباطی مناسب جهت تعامل آسان وایده ال با مشتریان،در بهبود تجارت داخلی در کشور عزیزمان ایران مثمر ثمر واقع گردد

مدیر عامل

موبایل آقای مسعودی ۰۹۱۳۳۱۰۴۸۷۶

باتوجه به افزایش ساخت و ساز در کشورهای در حال توسعه ازجمله ایران،به کارگیری ملزومات ساختمانی با کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است.یکی از دغدغه های اصلی فعالان صنعت ساختمان ،تامین لوازم با کیفیت و قیمت مناسب است.
بازرگانی آرن تجارت اورنگ با هدف ایجاد بستری مناسب برای دسترسی آسان فروشگاهان،پیمانکاران،سازندگان و سایر فعالان در این حوزه،با حذف واسطه ها ،از طریق ارتباط با معتبرترین کارخانجات تولیدی در کمترین زمان ممکن در کنار شماست.
همکاران و کارشناسان ما در این سازمان برآنند تا با بهره گیری از تجارب بیش از دو دهه ی مدیریت ،و تلفیق آن با تخصص و مهارت های فنی خود در حوزه ی صنعت ساختمان ،ارائه دهنده ی سطح بالایی ار خدمات متنوع بازرگانی به شما مشتریان عزیز باشد.

برخی از ویژگی‌های ما

بهترین کالا و خدمات را از ما بخواهید

خدمات پس از فروش:

فروش به همراه خدمات پس از فروش در تعهدات شرکت می باشد

تضمین کیفیت:

تمامی محصولات شرکت با بالاترین کیفیت و تضمین آن تحویل می گردد

همچنین شما میتوانید بصورت حضوری در فروشگاه با ما در ارتباط باشید

درباره فروش حضوری

خدمات گسترده فروش